Cóż to był za mecz!

Wejdź na stronę i pobierz gra hugo polsla w naszym kasynie. Ograniczona podaż Wysoki remis w podstawowym czasie gry, dramatyczne rzuty karne, a w przerwie moc motorowych (i nie tylko!) atrakcji – takiego meczu jeszcze nie było!
Punktualnie o 18:00 na tor przy Gliwickiej 72 wyjechała kolumna Motocyklistek ze Śląska i Okolic. Grupa ponad 30 kobiet na motorach rozgrzała rybnicką publiczność, która kilka chwil później witała już na murawie swoich ulubieńców. Dwie drużyny – Biali i Pomarańczowi stanęli przeciwko sobie w meczu gwiazd. W pierwszej połowie prym wiedli byli reprezentanci Polski w piłce nożnej – Maciej Żurawski i Jacek Krzynówek, którzy regularnie rozrywali obronę Pomarańczowych.

Pierwsza część spotkania zapowiadała miażdżące zwycięstwo drużyny Białych, jednak w drugiej odsłonie meczu – zregenerowani, odbudowani i na nowo zmotywowani Pomarańczowi rzucili się do odrabiania strat ostatecznie ustalając wynik na 7:7. W rzutach karnych wygrała jednak ekipa Biały i to oni cieszyli się ze zwycięstwa w mega joker drugiej letniej edycji Legendarnego Kosmicznego Meczu.

W przerwie nie brakowało atrakcji związanych ze sportami motorowymi – pokazy Trike & Bike Custom, RMF 4Racing Team, solowe popisy Andiego Mancina czy zapierający dech w piersi show, jaki przygotowali na specjalnych rampach bracia Godziek z Red Bull Team na długo zapadną w pamięć widowni. Kolejna edycja letniego meczu już za rok, a w styczniu Legendarny Kosmiczny Mecz powraca na halę!