Legendarny Kosmiczny Mecz

Kultowa sportowo-rozrywkowa impreza dobroczynna w regionie doczekała się aż dwóch edycji w ciągu roku. Zimowy Legendarny Kosmiczny Mecz rozgrywany jest na hali sportowej MOSiR w Rybniku-Boguszowicach, a dochód z wydarzenia przeznaczony jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pierwsza edycja letniego Kosmicznego Meczu odbyła się na rybnickim stadionie przy udziale niemal 5 tysięcy widzów!

Parkiet i murawę rybnickich obiektów odwiedzili przez lata wielcy sportowcy, gwiazdy telewizji, kabaretu i kina, a także celebryci, dziennikarze, ludzie szeroko pojętych mediów internetowych i artyści. Impreza z roku na rok przyciąga coraz szersze grono widzów, z roku na rok udaje nam się zebrać coraz więcej środków na pomoc potrzebującym!

Więcej na temat kolejnych edycji Legendarnego Kosmicznego Meczu, galerie zdjęć i ciekawostki znajdziecie pod adresem www.legendarnykosmicznymecz.pl